Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 2+1 prane rruges 5 Maji ( Medreseja ). Apartamenti eshte ndertuar vitet e fundit dhe me nje cilesi te larte. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje ballkone dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo ambinet dhe ka gjate gjithe dites ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesi dhe per parkim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020