Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen e Bllokut rruga Brigada VIII, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banimi te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje Siperfaqe 75 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, dhe 1 tualet i madh me aspirim. Apartamenti ka kushte teper komode, i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje ftohje chiller, dritare dopio xham termike etj. Apartamenti eshte i disponueshem me date 1 shkurt. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Brigada VIII

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020