SHITET APARTAMENT 2+1 ,NE RRUGEN 5 MAJI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne kompleksin me te ri qe po ndertohet ne rrugen 5 Maji shitet apartament 2+1 me orientim Lindje-Veri. Kompleksi ofron komoditet dhe cilesine me te mire te ndertimeve . Jane planifikuar disa ambjente te perbashketa per mosha te ndryshme. Ndertimi mbaron brenda vitit dhe shitjet garantohen me kartele hipotekore deri ne momentin e perfundimit punimeve dhe daljes se Certifikat Pronesise.Kati i dhjete. Orientimi Lindje. Per me teper detaje lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

415

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga 5 Maji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020