Hyr
Përshkrim

Ne kompleksin me te ri qe po ndertohet ne rrugen Hasan Vogli,shitet apartament 2+1 .
Kompleksi ofron komoditet dhe cilesine me te mire te ndertimeve .
Per me teper detaje lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

7

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020