Hyr
Përshkrim

Mund të krijosh biznesin tend pa patur nevojë për një investim fillestar, pa qira të lartë, pa burokraci dhe pa shpenzime të tjera shtesë!
Ambient super komod dhe modern në një vendndodhje perfekte! Hapësirë personale, kushte maksimale, mjetet e punës, recepsion, marketing,
uje dhe energji elektrike, studio fotografie, të gjitha të përfshira në një qira minimale!
Karrige me qira për parukierë: 399 euro
Karrige për make-up artist: 250 Euro
Ambient për estetiste: 450 Euro

Nqs jeni te interesuar mund te na kontaktoni.


Informacion
Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sami Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020