Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 4 te banimit. Organizohet ne nje sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona eshte e qete dhe afer ka gjithe fasilitetet e nevojshme. Eshte i mobiluar dhe i paisur me kondicioner.
Per informacione ose nje vizite, me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

74.6 m2

Sip. e brendshme:

74.6 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Loni Ligori

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020