OKAZION!!! SHITET TOKE BUZE DETIT, NE TALE TE LEZHES. - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet 36.000 m2 toke buze detit, me cmim OKAZION ne Tale te Lezhes, per vetem 50 euro m2.
Eshte mundesi e perkryer investimi, per hoteleri, resorte turistike, godina rezidenciale banimi, etj,
Krijohet mundesia e ndarjes se tokes, per shitje dhe ne pjese me te vogla, sipas deshires dhe kerkeses se klientit.
Toka eshte e pajisur me Dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Te interesuarit, luten te na kontaktojne, per me teper informacion.


Informacion
Sip. Totale:

36000 m2

Sip. e brendshme:

36000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

457

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Tale, Lezhe

Shteti: Albania

Qyteti: Lezhë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020