Hyr
Përshkrim

Shitet vile 3-kateshe buze ruges ne Yzberisht.
Vila eshte e rrethuar, me oborr dhe ka hapsire parkimi per 3 makina .
Kati pare shfrytezohet aktualisht si dyqan dhe magazine, kati 2 dhe 3 jane te organizuara ne ambjente banimi 2+1 me ballkone. Siperfaqja e truallit eshte 287.50 m2 dhe secili kat ka siperfaqe 121.40 m2. Lokacioni qe ka krijon shume facilitete pasi ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni Konsulentin e Prones !


Informacion
Sip. Totale:

363 m2

Sip. e brendshme:

363 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. 3 Deshmoret

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020