Hyr
Përshkrim

Shitet Toke me siperfaqe 5100m2 ne Laknas buze rruges kryesore. E pershtatshme per ndertim vile, bar-restorant, karburant dhe per biznese te ndryshme duke qene se ndodhet ne nje lokacion teper strategjik. Cmimi: 306000 Euro (60 Euro/m2). Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

5100 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

148

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laknas

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020