Hyr
Përshkrim

Shitet Vile + 600 m2 truall ne Petrele / Dobresh. Vila pozicionohet ne koder te zones, 5 min larg Autostrades se Re, Tirane - Elbasan. Eshte komplet e rrethuar si ne foto, me nje sip. te madhe trualli rreth e rrotull saj, ne total 800 m2, nga te cilat 200 m2 jane ndertim dhe 600 m2 truall i rrethuar. Zona ku ndodhet Vila eshte teper e frekuentuar, pasi mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Eshte teper e investuar dhe shitet me nje cmim modest. Organizohet nga 1 sallon i madh me oxhak, guzhina e cila eshte e vecuar dhe teper e bollshme, 3 dhoma gjumi nga te cilat 1 eshte me tualetin e saj, 2 tualete, 2 dhoma te tjera per perdorim te perditeshem, si dhe 2 ballkone ne formen e nje verande, nga te cilat mund te shijosh peisazhin perreth Viles, si dhe lindjen e diellit. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

800 m2

Sip. e brendshme:

800 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Petrele

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020