Hyr
Përshkrim

Shitet apartament ne zonen e ish. Bllokut. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati 11 katesh shume cilesor. Ka nje organizim shume te mire, ne hyrje ka nje koridor nga I cili behet shpendarja e zones se dites dhe te nates. Ka nje salon te bollshem me ambient ngrenie te perbashket si dhe me dalje ne verande, disponon ambient gatimi te vecante, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete me ajrosje natyrale. Veranda ka nje siperfaqe 47 m2, ofron nje pamje te lire si dhe eshte e rregjistruar ne kartelen e pronesise .
Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme si shkolla, kopeshte, bare , ristorante si dhe institucioneve publike dhe private mundesojne nje jetese sa me komode.
Duke patur parasysh zonen elitare dhe vendodhjen e ketij apartamenti eshte nje investim shume I mire per te ardhmen.


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

532

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020