Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell per ju 7000m2 toke ne Bize. Prona ka nje vendndodhje strategjike, me pamje nga Gjiri i Lalzit
, Kepi i Rodonit dhe Bishti Palles. Prona eshte me certifikate pronesie. Per me shume kontaktoni agjenten e prones.


Informacion
Sip. Totale:

7000 m2

Sip. e brendshme:

7000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: BIZE

Shteti: Albania

Qyteti: Gjiri e Lalzit

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020