Hyr
Përshkrim

Jepet me qira Truall dhe Ndertese / Kapanoni ne Vaqarr, Tirane. Trualli ka nje sip. totale 7850 m2. Brenda ketij Trualli jane te ndertuara disa godina te pershkruara si me poshte: Godina e pare, eshte e strukturuar ne dy kate, open space me sip.1260 m2 secili kat. Godina e dyte, eshte e pershtatur per zyra me sip. 147 m2, kati i pare dhe 172 m2 kati i dyte e i trete, te shtruara me parket e te pajisura me kondicioner.
Godina e trete, eshte nje godine dy kateshe, ku specifikisht kati i pare eshte 113 m2, dhe kati i dyte 132 m2, aktualisht sherben si dhoma zhveshje te punonjesve, guzhina gatimi, mensa, si dhe 4 tualete. Gjithashtu ne kete sip. toke eshte ndertuar dhe nje godine frigoriferike me sip. 253 m2, me dy frigorifere ne gjendje pune. Lartesite e kateve te para te godinave jane 5.5 m dhe katet e dyta te godinave jane nga 3.5m, gjithashtu eshte nje sip. prej 1100 m2 kopesht i mbjelle me peme frutore dhe dekorative. E gjithe Prona eshte e rrethuar me mur dhe e shtruar me asfalt. Ne prone jane te istaluar sisteme te ajrimit, sisteme kundra zjarrit, sisteme elektrike te vecanta per cdo godine, dy puse uji nga 60 m te thelle secili, qe furnizojne ne kater depozita uji ne total 20.000 litra, si dhe gjendet nje depozite karburanti 5.000 litroshe per mjetet. Godina ka gjithashtu te instaluar 2 ashensore mallrash dhe kabine elektrike me vete. Ndertesa eshte ndertuar ne vitin 2006. Çmimi i Truallit dhe Kapanonit eshte 2.000.000 Euro. Per me shume informacion, ose nje vizite ne prone, ju lutemi kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

7850 m2

Sip. e brendshme:

7850 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Vaqarr

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020