Hyr
Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
Apratmenti ka nje siperfaqe prej 51 m2 dhe organizohet ne 1 soxhorno te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Prona ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i ri he i pabanuar me pare. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: plazh

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020