Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne kompleksin e vizion+ ne katine 7. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet ne ambjent ndenje , dhome gjumi, tualet dhe ballkon . Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: vizion+

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020