Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Don Bosko(Kompl. Vizion Plus) me siperfaqe 130m2. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri 9-katesh, me dy ashensore, i mire administruar dhe ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme me rruget kryesore duke ofruar edhe te gjitha fasilitetet e zones. I investuar me punime cilesore dhe i mire arreduar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje, ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete(njeri me ajrosje natyrale), dy ballkone. Orientimi nga Jug-Lindja ofron drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020