Hyr
Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe ne qytetin e Pogradecit, me nje siperfaqe 1046 m2 truall ndersa ndertim 75 m2 per kat.
Vila eshte e ndertuar ne dy kate, ku kati i pare eshte organizuar ne nje dhome ndenje+gatim,dy dhoma gjumi dhe nje tualet, kati i dyte dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet.
Vila ndodhet brenda ne qytetin e Pogradecit.
Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje.
Kjo prone eshte nje mundesi shume e mire investimi sepse zona ku ndodhet eshte nje zone ne zhvillim ne fushen e Hoteleri-Turizmit.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku .


Informacion
Sip. e brendshme:

152 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Dh. Shkurti

Shteti: Albania

Qyteti: Pogradec

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020