Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Astir prane Bar Artisti, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i orientuar nga lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vendodhja e apartamentit eshte prane rruges kryesore gje qe i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020