Hyr
Përshkrim

Shitet apartament me sip.totale prej 94.44 m2 ne Rrugen Stefan Pano Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banimme ashensor dhe eshte i organizuar nga 1 sallon se bashku me kuzhinen, nga 2 dhoma gjumi,1 tualet,dhe 1 ballkon. Apartamenti nga orjentim nga perendimi gje e cila te jep pamje nga deti Jon dhe ishulli i Sazanit. Apartamenti shitet i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

110

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020