Hyr
Përshkrim

Shitet toke truall + 2 ndertesa prane ish Rajonit Durres!
Siperfaqja e truallit eshte 275 m2 dhe 2 shtepite e banimit njera 1 kateshe me siperfaqe 103.46 m2 dhe tjetra ndertese 2 kateshe me siperfaqe 30.34 m2.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

103.46 m2

Sip. Toke:

275 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ISH RAJONI

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020