Hyr
Përshkrim

Shitet Njesi ne Rezidencen Zirkon prane QSUT ne nje pallat ne ndertim e siper. Njesia ndodhet ne katin 0 me dalje buze rruge dhe brenda rezidences. Pallati po ndertohet nga nje kompani prestigjoze, me nje cilesi te larte ndertimi. Cilesia e ndertimit nenkupton perdorimin e Termoizolimit, Izolimit Akustik, sistemi i ngrohjes/ftohjes eshte realizuar nga nje nga markat kryesore te fushes se klimes ne mbare Europen. Godina do jete 11 kate ndertim, ku kati perdhe perbehet nga njesi komerciale dhe 10 katet e tjera do perdoren per banim.
Njesia ne fjale gezon nje siperfaqe totale prej 119m2 i organizuar open space. Ekziston mundesia per shtese ne hapsira duke perfshira nje siperfaqe prej 196m2 te ndodhura ne katin e 1 banim me nje cmim prej 2'000 per m2. Per informacione te metejshme jeni te mirepritur te na kontaktoni. Cmimi: 416'000 Euro.


Informacion
Sip. Totale:

119 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020