Hyr
Përshkrim

Jepet me qira vile prane Qendres Tregtare TEG me siperfaqe toke prej 750m2 dhe 500m2 ndertim.
Vila ka nje oborr prej 250m2 dhe eshte e pajisur me sistem kamerash ne cdo kend , sistem vaditje, termoizolim , sistem uji i pijeshem dhe panel diellor.
Organizohet :
Kati -1 : 1 Ambient ndenje me siperfaqe 100m2 , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ambjente sherbimi dhe oxhak.
Kati 1 : ka nje siperfaqe prej 135 m2 , Verande 40 m2 , 1 ambient ndenje , 1 dhome gjumi ,1 tualet .
Kati 2 : 3 Dhoma gjumi me tualet , verande.
Vila eshte bosh por ekziston mundesia e mobilimit sipas kerkeses.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

500 m2

Sip. Toke:

750 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

68

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020