Hyr
Përshkrim

Kapanoni ndodhet ne vije te pare, prane City Park. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 dhe nje lartesi prej 6.5 metra.Kapanoni mund te sherbej per linja te ndryshme prodhimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020