Hyr
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 prane shkolles Cajupi. Apartamenti organizohet nga nje korridor s, nje sallon te bollshem , dy dhoma gjumi dhe nje tualet me driare. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pa ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka shume fasilitete prane si banka, shkolla, spitale, supermarkete etj. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020