Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri dhe me standarte te larta. Organizohet nga nje sallon me guzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon.


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020