Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 i adoptuar ne 2+1 ( dhome/paradhome ) ne katin 4 banim te nje pallati te ri (ndertim 2005 ). Apartamenti ka siperfaqe totale prej 77 m2 dhe organizohet nga: salloni i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, korridori edhe nje tualet. Apartamenti ndodhen ne nje kompleks pallatesh dhe shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

185

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "5 Maji" prane Concord Center.

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020