Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen prane "Stadiumit Dinamo" dhe "Rruges se Kosovareve" JEPET ME QIRA apartament 2+1. Me nje siperfaqje prej 84 m2 apartamenti organizohet ne salon ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi me akes ne ballkon, tualet. I gjithe apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha pajisjet e reja dhe shume cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

184

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Gjik Kuqali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020