Hyr
Përshkrim

Apartmenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga residencat me moderne ne vend si ajo e Ambasador 3. Organizohet ne nje dhome ndenje me ballkon, kuzhine gatimi ku cdo pajisje eshte moderne, dhome gjumi me ballkon dhe tualet i arreduar me te gjitha facilitetet. Eshte i lire ne fund Janarit .
Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020