SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE GRAND EUROPA RESORT - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje hyrje tek Grand Europa Resort.
Hyrja eshte e organizuar ne 1 sallon+kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Siperfaqja totale eshte 116 m2.
Hyrja ndodhet ne kat te pare.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

683

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Velipoje, Velipojë

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020