Shitet Apartament 4+1+2 mbrapa Ambasades Amerikane. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 4 +1+2 . Vendndodhja e apartamentit ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit te Tiranes. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertuar pas viteve 90 dhe hapsira e brendeshme eshte organizuar ne menyre qe te gjitha ambjentet te kene hapsire mjafte te bollshme. Ambienti i gatimit eshte i vecuar nga ambjenti i ndenjes. Gjithashtu disponon dy ballkone mjafueshem te medhenj, ku ne njerin prej tyre edhe mund te gatuhet.
Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion te detajuar apo nje shoqerime ne kete prone.


Informacion
Sip. e brendshme:

153 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

724

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qamil Guranjaku, Ambasada Amerikane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020