Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te "Keshi" me Hipoteke. Apartamenti ka nje sip. prej 76.26 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. neto. Organizohet nga 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Orientimi Perendim.
E vecanta e ketij apartamenti eshte se dhe tarraca eshte pjese e tij e cila eshte me dokument hipotekor. Çmimi eshte i negociushem.
Te interesuarit, luten te na kontaktojne.


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bl: "Bajram Curri", "Keshi", shkolla "Vasil Shanto".

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020