APARTAMENT 3+1+3 ME QIRA TE LIQENI, PALLATI I "KUQ" PERBALLE "NOBIS" - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nder zonat dhe godinat me elitare te Tiranes ofrohet me qira apartament me siperfaqe totale 288m2.
I gjithe apartamenti fale hapesires, peisazhit, qetesise dhe vendodhjes se tij, eshte i konceptuar per te gershetuar komoditetin e privatesise pa anashkaluar gjithashtu nevojen e sherbimeve dhe fasiliteteve qe te ofron zona.
Ne cmim jane te perfshire po ashtu edhe dy poste parkimi.
Per me shume informacion jeni te mirepritur te kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

288 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

676

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020