SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katert banim te nje godine 6 kate i orientiuar nga jugu. Apartamenti është i organizuar në ambientin e dites bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne Qershor 2020. Punimet jane realizuar me materiale teper cilesore. Fasade me sistem kapot, ambjentet e perbashketa me ndricim natyral, 2 ashensor per banoret.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

561

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020