Hyr
Përshkrim

Dyqan per Qera tek rruga Bardhyl. Dyqani ka nje siperfaqe prej 53 m si dhe nje hapesire tjeter prej 25 m te shfrytezueshme ne varesi te aktivitetit. Lokacioni mjaft i favorshem dhe me aksueshmeri te larte e ben te pershtatshem per nje shummellojshmeri aktivitetesh si psh, institucione financiare, agjensi turistike, agjensi sherbimesh etj. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

15

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020