Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet ambient komercial (Banke) te Astiri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 126 m2 e brendshme, ka nje fasade prej 5 m lineare, dhe lartesi prej 4.3 m, te cilat mundesojne shikueshmeri dhe ndricim te larte. Ambienti prej disa vitesh eshte i dhene me qera dhe funksionon si banke, marredhenie e cila nga banka ka interes te vazhdohet edhe pas ndryshimit te pronesise. Ky ambient eshte nje mundesi e arte investimi. Per detaje te tjera ose nje vizite ne kete prone, jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

126 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020