Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, ne katin 4 banim te nje pallati ekzistues. Disponon 47 m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day.


Informacion
Sip. Totale:

47 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

539

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Dyrrah

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020