Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Objekti ndodhet ne zonen e Kombinatit dhe eshte i ndertuar ne vitin 2018. Siperfaqa e brendeshme e objektit eshte 600 m2 mund te ndahet edhe ne dy kate pasi, ka nje lartesi ne kulm 11 m dhe anesore 9 m, si dhe 500 m2 truall . Investimi bere ne kete objek eshte nga me te fundit, si porta elektrike, kamera sigurie, pus individual uji, tre fazore, etj. Objekti mund te sherbej per aktivitete te ndrryshme si: fasoneri, magazine ushqimesh, linja prodhimi, etj. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1100 m2

Sip. e brendshme:

600 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Qelqit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020