Hyr
Përshkrim

SHITET SUPER DUPLEKS!!!
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Zologjik shitet Dupleks modern! Ndodhet ne katin 5-6 te nje pallati te ri me punime shume cilesore i perfunduar ne Qeshor 2017.
Me nje siperfaqe 166m2 totale,te brendshme prej 151m2 dhe eshte i organizuar ne: dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tre tualete, dhe dy ballkone me pamje te lire.
Dupleksi eshte i arreduar ne menyre moderne, dhe i investuar me markat me cilesore ne cdo detaj, oxhak me xham, garderobe te vecuar, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, sistem qendror Chiller ngrohje/ftohje, sistem sigurie, sistem akustik gjithashtu pronari ka bere investime ekstra termoizoli etj.
Dupleksi disponon 40m2 garazhd te mbyllur i cili eshte i perfshire ne cmim. Dokumetacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion jeni te ftuar te kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

166 m2

Sip. e brendshme:

151 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

5069

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020