OKAZION !!! SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR ME HIPOTEKE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti eshte adoptuar nga 3+1 ne 2+1 dhe ka nje siperfaqe totale 134 m2 nga te cilat 121 m2 jane te brendeshme. Ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri. Organizohet nga nje koridor shperndares i cili ben shperdarjen ne dy dhomat e gjumit, nje sallon ndenje + kuzhine, nje balkon si dhe dy tualete. Ka kubature te rregull dhe hapesirat jane te bollshme. Apartamenti eshte investuar dhe arreduar deri ne detaje nga vete pronari. Ndodhet prane Viles L ne nje zone e cila ofron akses te shpejte ne Unazen e Re te qytetit. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

134 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

573

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Viles L, Astir

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020