SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE PLAZH! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet afer bregut te detit. Ka nje hapsire 165 m2, e pershtatshme per biznese te medha si market, restorant, etj. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte e kufizuar e gjitha me fasade xhami, gje e cila e ben te dallueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

165 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh, stacioni i pare

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020