Apartamente 2+1 Per Qera - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 Per Qera prane Restorant Fresku.Apartamenti ka nje planimetri te rregullte e cila perbehet nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno ,nje tualet .ka pamje te lire dhe orientim shume te favorshem ku pjesen me te madhe te dites eshte me drite natyrale .ngrohja ftohja sigurohen nga kondicioner te montuar ne sallon.Apartamenti eshte i sapo arreduar dhe i pa banuar me pare ka akses te lehte ne rruget e Tiranes. Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

470

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020