SHITET APARTAMENT 2+1+2+2 BALLKONE TE UNAZA E RE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone te Unaza e Re.
Ky apartament me siperfaqe totale prej 110m2 ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne nje sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Orientimi shume i favorshem, drite dhe diell gjate gjithe dites.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

364

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re, Bulevardi Kashar

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020