Dubleks per Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Dubleks per shitje ne zemer te Bllokut. Dupleksi ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 245 m2. Ne nje kat ndodhet nje sallon i bollshem, nje ambient gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet i perbashket. Ne katin tjeter ndodhet dhoma matrimoniale, dy dhoma te tjera gjumi, nje tualet tjeter dhe nje dhome qe mund te sherbeje si studio ose dhome fjetje. I gjithe ambienti eshte i ndricuar gjate gjithe dites dhe eshte ne nje zone te qete, nje nder zonat me te mira te Tiranes. Dubleksi ka parametra te mire izolimi, eshte i shtruar me parket druri, ka sistem ngrohje - ftohje. Dupleksi shitet pjeserishte i mobiluar. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

245 m2

Sip. e brendshme:

245 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Duplex

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

266

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Vaso Pasha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020