Shitet apartament 2+1 ne Fresk ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Fresk!
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte i vetmi apartament ne kat. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje depo. Apartamenti ndodhet 500m larg restorant Muraga .Prona eshte ne proces hipotekimi . Per me shume informacion na kontaktoni ne nr bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

552

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020