SHITET GARSIONERE TEK GJIMNAZI PARTIZANI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqe 44.4 m2.
Ky ambient ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore dhe te mireadministruar.
Ambienti organizohet ne te gjithe siperfaqen e tij open space cka ben te mundur te strukturohet sipas kerkeses.
Vendodhja e ketij ambienti shume prane rruges kryesore, e ben nje mundesi te mire shfrytezimi per biznese te ndryshme, si psh, klinike dentare, klinike fizioterapie, sallon estetike, atelie, zyra te ndryshme etj si dhe per banim.
Prona disponon dokumentacionin te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne kete ambient apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

38 m2

Sip. e brendshme:

38 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

478

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Bilal Koxholli

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020