Hyr
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me perpara.
Pjesa e ngrohjes dhe e ftohjes mundesohet nga sistemi i kondicionimit.
Orientimi Jug-Lindje eshte nje tjeter favor pasi ben te mundur ndricimin natyral gjate dites.
Njeri nga tualetet eshte me ajrim natyral.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
Per nje vizite ne prona na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

168

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020