Hyr
Përshkrim

Shitet toke + biznes ne Bubq me siperfaqe 12.600m2. Ndodhet prane rruges se Bubqit dhe ka akses me rrugen kryesore. Investimi i bere konsiston ne rritjen e kermillit ne menyre bashkkohore dhe sipas kerkeses se tregut. Disponon dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

12600 m2

Sip. e brendshme:

12600 m2

Sip. Toke:

12600 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Budull

Shteti: Albania

Qyteti: Fushë Krujë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020