Hyr
Përshkrim

Shitet apartamenti ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , tek Gjimnazi Petronini Luarasi. Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje bashke me kuzhinen , 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati 11 katesh , te mirmbajtur me ashensor.Per me shume informacione na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Gjimnazi Petronini

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020