Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambjent komercial ne fiilim te rruges Tafaj prane selvise. Ambjenti eshte open space dhe ka nje siperfaqe prej 97m2. Ndodhet ne katin zero te nje pallati shume cilesor dhe te mireadministruar. Ambjenti eshte i pershtatshem kryesisht per zyra por dhe aktivitete te tjera. Per cdo informacion te metejshem ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Tafaj

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020