Hyr
Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje ne Vasil Shanto. Ndodhet ne ndertim te ri te vitit 2018 me punime cilesore, ndertim pese katesh i veshur me sistem kapot , te mireadministruar dhe ne nje zone te qete dhe mjaft te frekuentuar. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Muret jane te veshur me tulle duke i dhene ngrohtesi dhe stil ambjentit. Ka mobilim modern dhe me punime cilesore nga firmat me te njohura ne treg te ardhura nga italia duke u kujdesur deri ne detaje. Oxhak funksional me energji elektrike, parket druri, dritare tripioxham, grila persiane, elektrike dhe hidraulike te investuara nga vete pronari dhe jo firma e ndertimit. Ftohja dhe ngrohja sigurohen me sistem kondicionimi Chiller te montuar ne cdo dhome. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme nga me cilesoret. Apartamenti Shitet i mobiluar. Orientim Juglindje-Perendim me drite dhe diell gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

126

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Muhamed Gjollesha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020